ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Inspiracje / Historia zdjęcia

Za kulisami okładkowej sesji Aleksandry Zaborowskiej [wideo]

2013-09-25
4 komentarzy
46
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Za kulisami okładkowej sesji Aleksandry Zaborowskiej [wideo]
Trzecie urodziny DCP uczciliśmy kolekcjonerską okładką na której znalazło się zdjęcie Aleksandry Zaborowskiej. Zobaczcie jak ono powstało!

Zdjęcie pochodzi z cyklu "DICHOTOMIC", autorskiego projektu Aleksandry Zaborowskiej, młodej i zdolnej fotograf, z którą przeprowadziliśmy również wywiad do jubileuszowego wydania. Przed jej obiektywem stanęła Zuzanna Kołodziejczyk, gwiazda programu Top Model. "Zuzę kojarzyłam jako modelkę na długo przed programem Top Model", wspomina Aleksandra. "Byłam pod dużym wrażeniem jej mocnego spojrzenia i pewności siebie bijącej ze zdjęć. Kiedy nadarzyła się ku temu okazja, postanowiłam zorganizować nam wspólną sesję".

Projekt "DICHOTOMIC" to sesja przygotowana specjalnie pod modelkę. "Przeglądałam wiele zdjęć Zuzy, jednak wszystkie były w podobnym klimacie, dlatego chciałam stworzyć coś nowego i odrębnego, co da jej szansę pokazać się w nowej odsłonie. Inspiracją był dualizm, ukazanie kobiecej, subtelnej strony, gdzie Zuza pozuje w ogrodzie botanicznym, wśród przyrody i pięknych kwiatów. Z drugiej strony mamy mocne i charakterne ujęcia ze studio, gdzie jest dobrze widoczny buntowniczy charakter modelki. Tak powstał "DICHOTOMIC", który odbił się szerokim i pozytywnym echem w polskiej prasie, co jest dla nas wspaniałą nagrodą i bardzo nas cieszy".

Backstage sesji DICHOTOMIC Aleksandry Zaborowskiej

Za tym zdjęciem stoją oczywiście inni młodzi zdolni. "Fotografia mody to praca zespołowa – końcowy sukces to zawsze zasługa całej ekipy", podkreśla Aleksandra i wymienia Marzenę Stępień odpowiedzialną za makijaż, stylistę Wojciecha Szymańskiego i Halinę Mrożek (structural accessories).

A jak produkcja sesji wyglądała od kuchni? Zobaczcie film backstage'owy wyprodukowany przez Adriana Błachuta.

Październikowy magazyn Digital Camera Polska z okładką kolekcjonerską dostaną wszyscy prenumeratorzy. W wolnej sprzedaży specjalna edycja znajdzie się w ograniczonym nakładzie, dlatego wszystkich zainteresowanych kupnem naszego jubileuszowego wydania odsyłamy na stronę Ulubionego Kiosku.

Jubileuszowa okładka Digital Camera Polska. Foto Aleksandra Zaborowska

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl