ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Prezentownik 2015

Filtry Cokin Naunces

2015-12-08
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Filtry Cokin Naunces
Kwadratowe filtry Naunces to wysoka jakość wykonania i uniwersalność jaką daje system mocowania Cokin

Filtry Cokin Naunces powstają w oparciu o wykorzystanie technologii powłok nanokrystalicznych naniesionych obustronnie na hartowane szkło mineralne Schott B 270. Tego rodzaju szkło jest znane ze swojej wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto charakteryzuje się niskim poziomem wewnętrznych odbić światła oraz wysokim poziomem transmisji. Wysoka jakość optyczna przekłada się na to, że filtry Cokin Naunces wykazują się niemal doskonałą neutralnością zarówno w spektrum widzialnym światła jak i w podczerwieni. Dzięki temu filtry można zestawiać ze sobą bez ograniczeń i bez obaw o powstanie niechcianych zafarbów na rejestrowanym obrazie czy to filmowym czy fotograficznym.

Filtry Cokin Naunces są zaprojektowane specjalnie do tego, aby z ich pomocą rejestrować zdjęcia o bardzo długich czasach naświetlania. Oprócz tego pomagają także w pracy z przysłoną podczas filmowania z płytką głębią ostrości. Najsilniejszy z filtrów czyli ND1024 oferuje redukcję światła wynoszącą aż 10 stopni przysłony co pozwala np. na wydłużenie czasu ekspozycji z 1/1000 s do 1 s lub otwarcie przysłony z poziomu f/45 do f/1,4 (przy zachowaniu pozostałych parametrów ekspozycji). Cokin Naunces będę dostępne w sześciu wariantach przepuszczalności światła: ND2, ND4, ND8, ND32, ND 256 oraz ND1024.

Filtry Cokin Naunces są kompatybilne z systemem Cokin Creative i będą dostępne w rozmiarach od M do XL. Filtry w rozmiarze L mogą być używane ze standardowymi wrotami (matte-boxami) posiadającymi kieszeń na filtry w rozmiarze 4”x4” (100x100mm) co docenią osoby wykorzystujące tego typu sprzęt podczas filmowania. Cokin Naunces mogę być niemal dowolnie zestawiane z filtrami systemu Cokin Creative. Filtry Cokin Naunces w rozmiarach L oraz XL typu ND32 lub mocniejsze są dostarczane wraz z dodatkowymi maskami do uchwytów, które zapobiegają dostawania się bocznego światła do obiektywu. www.cokin-filters.pl

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl