ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Canon W-E1 - moduł Wi-Fi dla 7D Mark II i 5DS/R Jan Wodziński

2016-08-25
11 komentarzy
55
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Canon W-E1 - moduł Wi-Fi dla 7D Mark II i 5DS/R
Canon wprowadzi na rynek W-E1 - adapter Wi-Fi w kształcie karty SD, dedykowany dla lustrzanek systemu EOS z dwoma gniazdami pamięci

Nowy produkt Canona ma wymiary standardowej karty SD i jest przeznaczony dla lustrzanek wyposażonych w sloty na dwie karty pamięci, takich jak Canon 7D Mark II, 5DS czy 5DSR. W przeciwieństwie do produktów takich jak Eye-Fi nowy moduł japońskiego producenta nie posiada wbudowanej pamięci, stąd właśnie konieczność używania drugiej karty.

  

Korzystając z adaptera W-E1 razem z modelem Canon 7D Mark II będziemy mieć możliwość przesyłania zarówno zdjęć, jak i filmów. Dodatkowo zyskamy także możliwość zdalnego sterowania lustrzanką przy pomocy oprogramowania Canon Camera Connect. Sytuacja kształtuje się nieco inaczej w przypadku Canona 5DS i 5DSR - w tym przypadku karta będzie mogła przesyłać jedynie zdjęcia.

Karta W-E1 będzie sprzedawana jako element zestawu z lustrzanką EOS 7D Mark II i obiektywem EF-S 18-135 mm f/3,5-5,6 IS USM w cenie 2449 dolarów. Za zestaw z samym body zapłacimy 1849 dolarów, natomiast za sam adapter 50 dolarów. Moduł W-E1 będzie dostępny w sprzedaży na początku września.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl