ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Spotkanie autorskie z Jackiem Boneckim

2014-07-14
1 komentarzy
7
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Spotkanie autorskie z Jackiem Boneckim
fot. Jacek Bonecki
W Stacji Mercedes Jacek Bonecki, podróżnik i fotograf, opowie o kulisach powstania swoich książek: "Przystanek Dakar" i "Fotograf w podróży"

Spotkanie autorskie z Jackiem Boneckim odbędzie się 15 lipca (wtorek) o godz. 19:00 w Stacji Mercedes (róg al. 3 maja i ul. Kruczkowskiego) w Warszawie. Podczas spotkania odbędzie się pokaz zdjęć autorstwa Jacka Boneckiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jacek Bonecki to fotograf uniwersalny i popularyzator fotografii, z wykształcenia operator filmowy, producent telewizyjny, dziennikarz. Ma na swoim koncie nie tylko kilkaset produkcji telewizyjnych, ale także wiele wystaw fotograficznych w kraju i za granicą. Wykładał w wielu szkołach fotograficznych w Polsce. Prowadzi warsztaty fotograficzne, które cieszą się dużym uznaniem wśród uczestników. Realizując swoją pasję podróżowania, odwiedził ponad sześćdziesiąt krajów na sześciu kontynentach. Wspomnienia z podróży umieścił w swoim portfolio fotograficznym.

Książka "Przystanek Dakar. Rajd okiem fotografa" opowiada o największym rajdzie świata z punktu widzenia artysty. Jacek Bonecki zdradza niedostrzegalne często kulisy Dakaru i pochyla się nad jego drugoplanowymi bohaterami. Książka, która ukazała się w wydaniu dwujęzycznym (po polsku i po angielsku) jest przekazem różniącym się od relacji znanych z mediów. Jej siłą są autentyczne emocje ukryte w wypowiedziach polskich zawodników, którym autor towarzyszy na trasach Rajdu Dakar od lat.

Książka "Fotograf w podróży" jest syntezą poradnika i opowieści o wspaniałej fotograficznej przygodzie, która stała się sposobem na życie. Autor, multiinstrumentalista fotografii, zabiera czytelników w podróż w głąb własnej pasji. Poprzez wyjątkowe fotografie oraz niebanalne opisy pokazuje i przekonuje jednocześnie, że tajemnicą wykonania dobrego zdjęcia nie jest ani posiadanie najdroższego sprzętu, ani fotografowanie w egzotycznych plenerach. To wspaniały podręcznik dla wszystkich osób zafascynowanych fotografią i podglądaniem otaczającej nas rzeczywistości.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl