ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Konkurs fotograficzny "W roli głównej Warszawa"

2013-07-19
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Konkurs fotograficzny "W roli głównej Warszawa"
Celem konkursu fotograficznego "W roli głównej Warszawa" jest wykorzystanie w pełni potencjału filmowego Warszawy. Organizatorzy konkursu: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki wspólnie z Miastem Stołecznym.
Foto

Konkurs fotograficzny
"W roli głównej Warszawa"

Kategorie:

  1. Warszawa historyczna
  2. Warszawa zielona
  3. Warszawa nowoczesna.
  4. Warszawa alternatywna i nieznana.

Nagrody: aparaty fotograficzne, kursy fotograficzne oraz publikacja w wydawnictwie "Location Guide".

Terminy: 15 lipca- 15 września 2013

Głosowanie internautów: od 1 do 15 października 2013 r.

Zdjęcia do konkursu "W roli głównej Warszawa" należy zgłaszać za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.konkursfoto.mckis.waw.pl

Zdjęcia do konkursu "W roli głównej Warszawa" można zgłaszać w terminie od 15 lipca do 15 września 2013 roku. Nagrodami są aparaty fotograficzne i kursy fotograficzne oraz publikacja w wydawnictwie "Location Guide". Działanie zakończy się wystawą plenerową w Warszawie.

Celem konkursu "W roli głównej Warszawa" jest wykorzystanie w pełni potencjału filmowego Warszawy, która może być znakomitym tłem zarówno dla ambitnych dokonań filmowych, jak i krótkich produkcji reklamowych.

Może być zarówno planem rozgrywającej się akcji albo też bohaterem filmu - grać główną rolę i zapadać w pamięć widzów.

Organizatorzy chcą pokazać atuty Warszawy krajowym i zagranicznym producentom filmowym w taki sposób, jak widzą ją ci, którzy w niej mieszkają. Oryginalne i nieopatrzone ujęcia znanych miejsc, zakątki i zaułki odkryte przez nielicznych, najnowsze i najmodniejsze miejsca oraz zielone ostoje.

Żeby światowi producenci chcieli kręcić w Warszawie trzeba im pokazać polską stolicę. A nikt nie zrobi tego lepiej niż jej mieszkańcy.

Warszawa może zagrać w filmie rolę miasta nowoczesnego, międzywojennego i socrealistycznego. Może być światową metropolią, przestrzenią industrialną lub pustą plażą z bujną roślinnością. Warszawa, jak każda wielka aktorka, może się zmieniać, ale potrzebuje dobrego agenta. Konkurs fotograficzny "W roli głównej Warszawa" ma spełnić taką rolę.

Organizatorzy zapraszają do konkursu mieszkańców Warszawy (z chęci, z wyboru i z urodzenia), a jednocześnie pasjonatów fotografii.

Nagrody ufundowali: Fuji Film oraz Akademia Fotografii - partner strategiczny konkursu. Partnerami są: Polska Agencja Prasowa, Multikino, magazyn Stolica, Skarpa Warszawska, portal fotopolis.pl, Giełda Fotograficzna w klubie Stodoła.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl