ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Konkurs Olympusa - wygraj fotowyprawę do Nepalu

2013-07-01
1 komentarzy
2
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Konkurs Olympusa - wygraj fotowyprawę do Nepalu
Na nowym fanpage’u Olympus FOTOLOTNI na Facebooku rozpoczyna się wielki wakacyjny konkurs fotograficzny, w którym aż 3 osoby będą mogły wygrać wyjątkową fotowyprawę do Nepalu pod okiem znanego fotografa i podróżnika Marcina Dobasa.
Foto

Konkurs fotograficzny
"Olympus FOTOLOTNI"

Kategoria: Fotografia podróżnicza

Nagrody: Co tydzień vouchery na Jesienny Plener w Bieszczadach oraz koszulki i bidony Fotolotnych, a nagroda główna - fotowyprawa do Nepalu.

Terminy: 1 lipca - 9 września 2013

Aplikacja konkursowa, w tym zasady i regulamin konkursu, dostępna jest na

fanpage’u Olympus FOTOLOTNI

Nepal to marzenie wszystkich wielbicieli podróży, szczególnie tych z pasją fotografowania. Nazywany Dachem Świata posiada na swoim terytorium najwięcej, bo aż osiem ośmiotysięczników. Każdy, kto choć raz odwiedził ten niezwykły kraj z aparatem w ręku wie, jak wspaniałe zdjęcia można stamtąd przywieźć. Nepalskie plenery zachwyciły również Marcina Dobasa fotografa i podróżnika, który przy współpracy z marką Olympus zabierze na Dach Świata laureatów wielkiego wakacyjnego konkursu Olympus FOTOLOTNI.

Organizatorzy zapraszają do udziału w nim wszystkich fotografów-amatorów, "lotnych" w fotografii podróżniczej, choć niekoniecznie zajmujących się nią profesjonalnie.

Aby wziąć udział w konkursie Olympus FOTOLOTNI, należy polubić fanpage na Facebooku, a następnie zgłosić swoje zdjęcie z wakacji zgodne z aktualnym motywem przewodnim. Konkurs trwa 10 tygodni, od 1 lipca do 9 września, i podzielony jest na 5 etapów tematycznych - w każdym z nich uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Co tydzień jury pod przewodnictwem Marcina Dobasa oraz Fani Olympus FOTOLOTNI (w wyniku głosowania) przyznają nagrody za najlepsze zdjęcia zgłoszone w danym tygodniu. Są to vouchery na Jesienny Plener w Bieszczadach oraz koszulki i bidony FOTOLOTNYCH. W finałowym tygodniu spośród autorów zdjęć tygodnia jury wybierze trzech laureatów nagrody głównej - fotowyprawy do Nepalu.

Aplikacja konkursowa, w tym zasady i regulamin konkursu, dostępna jest na fanpage’u Olympus FOTOLOTNI.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl